Platin (Sarının en açık tonu) renkli saçları olan liseli kız okula gidiyor. Sınava daha var zannederek okul tuvaletinde amını okşamak için kabinlerden birine giriyor. Yanında getirdiği titreşimli vibratör yardımıyla sınav öncesi stresden kurtulmayı hedefleyen kızımız kendiyle oynaşıp boşaldıktan sonra sınıfa gidiyor.

Kimsenin olmadığını görünce biraz paniklese de öğretmeni onu sınava alabileceğini söylüyor. Çantasından defterini çıkartacağı sırada bu cinsel oyuncağı da yanlışlıkla masanın üzerine düşürüyor. Bunu gören öğretmen hemen kızın yanına gelerek pembe dildoya bakmak istediğini söylüyor. Ardından bu kıza bağırıp çağırarak okulda amcığında oynamamalısın diyor.

Mahcup duruma düşerek özür dileyen kıza madem bu kadar azgınsın bir de benim sikimin tadına bakmak ister misin dediğinde lolita dudaklarını ısırmaya başlıyor ve amı sulanıyor. İlk anda emin değilim diyerek geri çevirmeye çalışsada kendisinden yaşça çok büyük öğretmeni vajinasına temas ettiğinde kendini kaybediyor. Hele ki büs büyük penisi görünce çılgına dönerek ağzına almaya başlıyor. Ağzının tanıdı bile okul hocası ise bu sarışının içinden geçmek için sabırsızlanıyor.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.