Kızım son zamanlarda biraz garip davranıyordu. Minyon tipli olduğu için spora gitmek istediğini bana söyledi ve izin aldı. Hanım efendi poposunu büyütmek istiyormuş. İlk başta kızsam da artık 18 yaşında genç bir kız olduğu için onu kısıtlamak istemedim. Sadece tanımadığın erkeklerle konuşma diyerek onu uyardım. Ertesi gün olduğunda onu okula götürecektim.

Bu yüzden odasına giderek hazır olup olmadığını sordum. İçeriden birazdan geliyorum dedi fakat sabırsızca içeri girdim. Dolabın önünde bir şeyler karıştırıyordu ve benden bir şeyler gizlediğini hissetmiştim. Göğüsleri hiç olmadığı kadar büyüktü ve bu dikkatimi çekmişti.

Muhtemelen içine bir şeyler soktuğunu anlamıştım ve bu konu hakkında onunla konuşmak istedim. Bunu neden yaptın dediğimde “-Okulda bir erkekten hoşlanıyorum ve ona iyi görünmek istiyorum.” dedi. Zaten çok güzel olduğunu, onu etkilemek için böyle şeyler yapmasına gerek olmadığını söyleyerek onu ikna etmeye çalışıyordum. Zaten başka da bir seçeneğim yoktu.

Bu konuyu konuştuktan sonra anlaşmaya vardık fakat kızım bana bir şey sormak istedi. Göğüslerim güzel görünüyor mu diyerek birden üstünü indirdi. Bunu yapma dememe kalmadan elimi alıp okşayınca güzel hissediyor musun dediğinde sikim çoktan kalkmıştı. Bunu fark eden tıfıl kızım bu kez de penisime yöneldi ve sözümü dinlemeden ağzına almaya başladı. Durum böyle olunca onu sikmekten başka çarem kalmamıştı.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

1 Comment

  • Axix 1 sene ago

    Bunlar nasil baslik oyle kizimin memesi kardesim ami. Srefsizllik yapmayin lan ag evlatlari