Bir gün kızım evde yokken tek başıma oturuyordum, onun üniversiteden arkadaşı ziyarete bize geldi. Kızım çalıştığı için yoktu, mesaisi henüz bitmemişti. İşten dönesiye kadar arkadaşı bizim evde onu bekleyecekti ve daha sonra birlikte bir yerlere gezmeye gideceklerdi. Arkadaşının adını hatırlamıyorum ama çekik gözlü, minyon tipli, güzel bir kızdı. Mal mal oturup birbirimize bakmak yerine bu genç hanımla sohbete başladık ve okul, staj ve hayat hakkında konuştuk. Minik hanım yurtta kalıyormuş ve yatakların çok rahatsız olduğunu, boynunun tutulduğunu söyledi. Hemen ona yardımcı olmak istedim.

Ben de tedavi uzmanı olduğum için “Boynuna masaj yapabilirim” dedim. Ağrı olan bölgedeki kasları sihirli parmaklarımla gevşetebilirim, bu benim işim. Çok sevindi ve önüme oturup arkasını döndü. Saçlarını toplayarak yanına yaklaştım ve masaja başladım. Başta biraz gergin olduğunu fark ettim, ama zamanla gevşedi. Ellerimle kaslarını yoğuruyor ve dokunuşlarımın hafifliğiyle rahatladığını hissediyordum. Konuşmaya devam ettik ve o sırada benim de kafamda bir şeyler olmuştu. Bu güzel genç kızın, benim ellerim altında rahatladığını görünce, içimde garip duygular oluştu.

Masaj bittikten sonra, kızımın arkadaşı rahatlamış ve boynundaki ağrılardan kurtulmuştu. Bana çok teşekkür etti ve masajın iyi geldiğini söyledi. Ellerini bacaklarımda gezdirmeye başladı. Elleri yavaş yavaş sikime doğru kaymaya başladı. Genç kızın niyetini anlamam çok uzun sürmedi. Olmaz bu doğru değil kendine gel dedim. “-Neden kızınla arkadaş olduğum için mi?” dedi. Tabi sebebi o yoksa kim böylesine güzel kızı sikmek istemez ki? Aramızda kalacağına söz verdi, bende dudaklarına yapışıp öpmeye başladım.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.