Kızım üniversiteyi kazanmıştı ve gitmesine yaklaşık 1 hafta kadar kısa bir süre kalmıştı. Sırf bu yüzden onunla konuşmamız gereken bir konu olduğu için eşimle birlikte onu yanımıza davet ettik. Bakire olduğunu bildiğimizi ve bu bakireliği evlenene kadar koruması gerektiğini söyledik. Üniversitede ki eğlenceli ortamlar, partiler ve erkeklerin ona cazip geleceğini fakat bu durumdan nasıl kurtulacağını ve bakireliğini nasıl koruyacağını ona şu şekilde anlattım.

Eğer ki arkadan verirse hem partilere gidip istediğini yapabilir, hem de kızlığını bozdurmadan kalabilirsin diyerek konuya girdim. Kendisi annesi ile beni pür dikkat dinliyor, annesinin vermiş olduğu tavsiyeler üzerine sikimi elliyordu. Oral seks ver arkadan ilişki eğitimini canlı kanlı gösterebilmek adına kızımı önce soydum sonra eşimin önünde onunda rızasıyla birliktelik yaşadım.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

1 Comment

  • sosnsess/ks 1 sene ago

    saat 11 den beri çekiyorum saat olmuş 3:10 sikim ya bir kız olsa idi de 10 dk da bitseydim böyle olmuyor zevk almak için süre uzatıyom ama be mastur…da pişman olmuyom o pişmalık hissi bende hiç olmuyor mk