Genç kız sürekli olarak kendisinden yaşça büyük erkekler ile takılmaktadır. Şu an ki sevgilisi ise neredeyse babasının yaşında olduğu için onu ailesiyle tanıştırırken çok heyecanlanır. Acaba ailem bu erkekle takılmama izin verir mi diye düşünerek konuyu ilk olarak annesiyle paylaşır ve kadının fikirlerini almak ister.

Sevgilisi olan adamı eve yemeğe davet eder ve annesi ile mutfakta kolları sıvayarak güzel yemekler hazırlarlar. Bu eleman geldiğinde oldukça kibar ve nazik bir şekilde kız arkadaşının annesiyle tanışır ve birlikte masaya otururlar. Nasıl tanıştıklarını falan anlattıktan sonra eleman lavaboya gitmek için masadan kalkar.

Hemen ardından kızın annesi telefon görüşmesi yapmak için oradan ayrılır ve adamı lavabo çıkışında yakalayarak kendisini siktirir. Bu sırada annesinin orospuluk yapacağını bilen genç kız, kulağına kulaklıkları takar ve hiç bir şey duymamış gibi yapar. İşleri bittikten sonra masaya geri dönerler ve olgun kadın kızına “-Gerçekten söylediğin gibi iyi öpüşüyor.” diyerek gülümser. Eleman konunun ne olduğunu anlamasa da anne kız birbirlerine bakarak gülmeye başlarlar.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.