Sarışın kız okuldan bir arkadaşını evine davet ederek olabilecek şeylerden bahsediyor. Üvey evlat olduğu için işlerin biraz değişik işlediğini söylüyor ve selamlaşarak birbirlerinden uzaklaşıyorlar. İçeri giren hatun oyun oynayan erkek arkadaşının yanına gidiyor ve sevişmeye başlıyorlar. Oyun oynamak isteyen kız altındaki şortu ve üzerindeki bluzu çıkartarak abisinin üzerine geçiyor. Amını yalatırken kumandayı eline alarak oyununu oynadığı sırada iki keyif aldığı işi aynı anda yapıyor.

Orgazm olurken oyun oynamak oldukça zor olsa da bir süre sonra elindeki kumandayı bırakarak abisinin penisine yapışarak 69 pozisyonu yapıyorlar. Bir sonraki gün kız arkadaşı geliyor ve birlikte ders çalışmaya başladıkları sırada ağabeyi de oradadır. ona bir kaç iş atıyor ve gülüşüyorlar. Ardından masada domalan kız kardeşinin arkasına geçerek kalçalarını okşuyor ve şortu indirdiği gibi kalkık penisini hatuna sokmaya başlıyor. O sırada arkadaşı olan biteni fark edince biraz gülüyor ve neler olduğunu anlamaya çalışıyor. İster istemez onunda canı çekiyor ve tadına bakmak istiyor. Masanın altından kendi amcığını okşayan kız kendinden geçiyor.

Bu sırada elemanın telefonu çalıyor ve oradan uzaklaşmak zorunda kalıyor. Aralarında muhabbet eden genç öğrenciler dersleri bittikten sonra yatağa geçiyorlar ve film izlemeye başlıyorlar. Bizim azgın eleman ise yine rahat durmuyor ve sarışın kız kardeşini rahatsız etmeye başlıyor. Zavallı kızda artık alışmış ve sesini çıkartmıyor. Şortunu çıkartıp yatağın üzerine geçen eleman kadına yine döşemeye başlıyor. Arkadaşı durumu fark ettiğinde ise “abin biraz da beni becerebilir mi?” diyor ve olaya ortak oluyor.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

2 Comments