Bugün büyük derbi maçı var ve erkenden televizyonun karşısına geçip koltuğa kuruldum. Kankama telefon ettim boş boş laflıyorduk. Beni terk eden kız arkadaşımdan bahsediyordum, bir gözümde televizyonda maçın başlamasını bekliyordum. Bu sırada salona gudubet kız kardeşim gelip oturdu. Ben telefondayken kucağımdan kumandayı alıp kanalı değiştirdi. Hemen görüşmeyi sonlandırdım ve ona az önceki kanalı açmasını söyledim.

Umursamaz tavırlarla cevap verdi ve beni kızdırıyordu. Çünkü kupon yapmıştım ve kazanırsam büyük para kaldıracaktım. Ayrılmadan önce kız arkadaşımla birlikte her maçta totem yapardık. 90 dakika boyunca kırmızı diz altı çoraplarını giyip bana sakso çekerdi. Hepsini gerçekleştiremeyiz fakat kardeşimden totemin bir kaçını yapmasını isteyebilirim. Ona üstü kapalı şekilde durumu anlattım ve odaya gidip kırmızı çorap getirdim. Maç boyunca bunları giyip yanımda oturursa 500$ vereceğimi söyledim.

İlk yarı bizim takım bok gibi oynadı ve kaybettik. Çıtır hemen ağzını açıp senin boktan totemin işe yaramıyor dedi. Bende hepsini tamamen yapmadığımızı söyledim. Eğer bana mastürbasyon yaparsa kazanabilirdik çünkü totemim bu şekilde işliyordu. Para alacağı için ikna olan kaşar benimkini eline aldı. Bu sırada bizim takımdan müthiş bir atak geldi ve gol attık.

Ben kazanınca sevinçle ağzımdan yaşasın 8000 dolar kazandım dedim. İşte bu noktada patladım dostlarım. Çünkü gerizekalıya sadece 500$ vereceğimi söylemiştim. Paranın tamamını duyunca yarısını istedi, bende hak etmesi için fazlası yapması gerektiğini söyledim. Karı 4k parayı duyunca kucağımdan inmek bilmedi, kırmızı çorapları kız kardeşimi orospum yaptım.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

4 Comments