Ailemiz evden dışarıda olduğu için canım çok sıkılmıştı. Ağabeyim ile birlikte bir şeyler yapmak istiyordum fakat ne yapacağımızı bilmiyorduk. En sonunda o bana oyun oynamayı teklif etti fakat oldukça sıkıcı olacağından emindim. Bu yüzden de bana olan teklifi “-İşleri ilginçleştirmek için kaybeden soyunsun.” olunca dikkatimi çekmişti.

O hemen kartları getirdi ve oynamaya başlamıştık. Ben önde giderken birden geriye düşerek kaybetmeye başlamıştım ve en sonunda yenilmiştim. Hal böyle olunca kurallar gereği üstümü çıkarmam gerekiyordu. Bunu ne kadar abimin yanında yapmak istemesem de zorunda olduğum için yaptım. Haliyle o beni bu halde görünce yakınlaşmamız kaçınılmaz oldu. O gün birliktelik yaşamasak da bir sonra ki günlerde sürekli sikiştik.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

2 Comments

  • Ensest abi 1 sene ago

    Sayın admin “Harper Fox” un ensest konulu uzun bir filmini çevirseniz harika olur abi kardeş konusunda filmeleri inanılmaz gerçekçi ve uzun özellikle abisiyle gitar çalıp pizza yedikleri vs bir filmi var 50 55 dk konusu: abisine aşık olmuş onu arzuluyormuş güç bela itiraf edip abisini ikna ediyor efsane film POV çekim olmasa sabit bir kamera ile gizli çekim süsü verseler gerçek zannedersiniz

  • İlk yorum haklı 11 ay ago

    Bence de uzun konulu birkaç bölümden oluşan seriler varsa altyazılı biçimde mükemmel olur