Salak kız kardeşim odasına girdim diye gene ortalığı ayağa kaldırdı. Biz kavga etmeye başlayınca sesleri duyan annem mutfaktan koştu geldi. Her zaman ki gibi kızını savunmaya başladı, ona vurmayacakmışım dokunmayacakmışım zırvaladı durdu.

Cezalıymışım önümüzdeki hafta odayı temizleyecekmişim. Kaşar annemin arkasına geçince bana dil çıkarıp hareket çekmeye başladı. Bu durumu anlatmaya çalışsam da karının gözleri kör olmuş, bana inanmıyor varsa yoksa kızım diyor.

Özür dilemem için onu öpmeliymişim yoksa tokat yiyecekmişim. Sırf olay büyümesin diye bende kız kardeşimin dudaklarına öpücük kondurdum. Kaşar kalkıp “Anne bu yeterli değil, abim amımı yalasın” dedi. Mecbur bu evde onlarla yaşamak istiyorsam dediklerine uymam gerekiyor.

Yatağa yatıp bacaklarını açan sisterım benim dillememi bekledi. Bende güzelce kavrayıp kafamı amcığa soktum. Güzel yaladığımı görünce annemde istedi.

Bir postada yaşlı vajinası emdim ve ona rağmen yeterli gelmedi. Bu sefer ufak kaşar “Anne abim şimdide beni siksin öyle affederim” dedi ve mecburen kaymak zorunda kaldım.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.