Bizimkiler işe gittimi tüm gün kız kardeşimle evde kalıyoruz. Odamı toparlayıp üstüme düşen işlerin hepsini bitirdim. Telefonumla internette geziyordum, bu sırada ufak kardeşim çamaşırları yıkamak için sepeti üst kata taşımaya çalışıyordu. Çok ağır olduğunu söyledi ve benden yardım istedi. Bu benim görevim olmadığı için ona yardım etmek zorunda değildim. O yüzden kendi başının çaresine bakmasını söyledim. Sike sike o sepeti üst kata taşıyacaktı.

Merdivenleri çıkmaya başladığı an fark ettim ki kısacık şortun altından frikik veriyor. Nasıl hoşuma gitti amına koyayım anlatamam. Hemen telefonu alıp çaktırmadan fotoğraflarını çekmeye başladım. Sonrada doğru odama koşturup resimlere baka baka asıldım. Bu sırada pat diye kapı açıldı ve içeriye kız kardeşim girdi.

Beni 31 çekerken yakalayınca telefonunu çıkarıp videoya aldı. Neler yapıyorsun kapat şunu dememe rağmen durmuyordu. “-Sen benim götümün resimlerini çerken iyidi? Nasıl bir şeymiş?” dedi. Ben gizlice çektiğimi sanıyordum, meğerse kaşar beni görmüş ve söylememiş. Nihayet video çekmeyi bıraktı fakat silmesi için ona bir iyilik yapmamı istedi. Çamaşır yıkarken beli tutulduğu için masajın iyi geleceğini söyledi. Bu sefer abilik görevimi yerine getirip ona yardım edeceğim.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.