Size karşı dürüst olacağım üvey kız kardeşime olan ilgim her geçen gün artıyor. Onu düşünmeden duramıyorum desem yeridir. Onunla evde yalnız kalabilmek için can atıyorum, bu isteğim bugün gerçekleşti. Bizimki duşa girip uzun uzun köpüklenirken bende duvarın arkasındaydım. Beni göremeyeceği şekilde saklandım, güzel vücudunu gözetliyodum. Salağın beni fark etmediğinden emin olunca dalgayı çıkarıp sıvazlamaya başladım.

Ereksiyon halimdeki penisim kendisine amcık bulmak için can atıyordu. Tam attıracak kıvama geldim ki kardeşim birden beni fark etti. Hemen suyu kapatıp üstünü örtmeye çalıştı. Artık gizleyecek fazla bir şeyim yoktu inceldiği yerden kopsun düşüncesindeydim. Elimde yarakla bunu kovalamaya başladım.

Kıstırdığım yerde içinden geçecektim. Hanımefendi ise kaçmaya çalışıyordu fakat kapıda dikelip geçmesine izin vermedim. Oda köpeğin girip çıktığı delikten geçmeye çalıştı. Haliyle o kadar ufak olmadığı için sıkışıp kaldı. Bu benim daha çok işime gelmişti, elbisesini sıyırıp direk soktum.

Kategoriler

Amatör, Esmer, Kardeş, Mobil, Redtube

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.