Sonunda bizimkiler tatile gitmişti ve evde kız kardeşimle yalnız kalmıştık. Dırdır eden kimsenin olmayışı ve etrafın sakin oluşu o kadar güzeldi ki anlatamam. Hazır kimse yokken bahçeye çıkarak biraz havuza girip bronzlaşmanın güzel olabileceğini düşünerek mayomu giydim ve dışarı çıktım.

Kız kardeşimi görünce hemen onun yanına giderek uzandım ve biraz lafladık. Kendi telefonu bozuk diye benim telefonumu kullanmak istediğini söyleyince ona yardımcı olmak istediğim için izin verdim. Bu sırada kendisi biraz yanmak istediği için sırtına güneş kremi sürmemi istedi.

Bu hiç yaptığım bir şey değildi fakat kremi sürerken onu biraz ellemeye niyetlendim. Çaktırmadan onu elledikçe onunda zevke geldiğini fark ettim ve bir süre sonra bunun yanlış olduğunu düşünerek onu o halde bırakıp içeri gittim. Neyse aradan biraz zaman geçince telefonum ile ne yaptığını merak ettiğim için içeri gittim.

Daha odaya girmeden bir de ne göreyim, kız kardeşim memeleri açmış fotoğraf çekiliyor. Onu bir süre izledikten sonra yanına giderek telefonumu bu tarz ayıp şeyler için kullanmamasını söyledim fakat o bu görüntüleri benim için çektiğini söyleyince artık kaçınılmaz son gerçekleşti ve onunla birliktelik yaşadım.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.