Çok yorgun ve halsizdim işten eve geldiğimde direk dinlenmek istiyordum. Evde bizim ailenin olmadığını fark ettim. Üvey kardeşiminde gelmesine daha vardı. Öğrenci olduğundan henüz okuldan gelmemişti. Fırsat bu fırsat evde kimse yokken kaşar kardeşimin iç çamaşırlarını koklayabilirdim. Direk odasına dalıp elbise dolabının içini karıştırmaya başladım. Çoğunlukla kirli çamaşırlarını tekrar tekrar giyerdi.

Dikizlerken gördüğüm o pembe seksi götünün arasına kaçan külodu yoktu. Hayal kırıklığına uğramıştım. Tam odasından çıkıcaktım ki orospu esmer okuldan erken geldi. Kendimi zor dolaba attım ve sakladım. Telefonda birileriyle görüşüyordu , tahrik edici kelimeler kullanıyordu. Sert sik becer beni gibi cümleleri duyunca çok şaşırdım. Sanırsam erkek arkadaşıydı direk yatağa uzanıp eliyle amını okşamaya başladı. Bu beni fena şekilde azdırdı. Üstüne atlamak istiyordum resmen onu sadece ben sert sikebilirdim. Telefonu kapatır kapatmaz ıslak şeftalisinin tadına zorla baktım.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

4 Comments

 • jonyjordi karısımıbişey 3 sene ago

  ismi ne yıldızımızın

 • Kerim 3 sene ago

  Admin bey video başlatma simgenizi değiştirin bence cok cirkin götü başı açık kadın olmasında üstü giyili güzel bi ablamız öpücük filan atsın resim varya video başlangıcında

 • şahin 3 sene ago

  admın kızın adını yazarmısın lutfen

 • Coni sins 3 sene ago

  Kızın adı ne lütfen söyleyin sikip içine boşalmak istiyom karım yapcam