Babam bu sefer turnayı gözünden vurdu, ikinci evliliğini yapıp bana cillop gibi bir üvey anne getird. Hemde bu kadının ateş gibi ben yaşlarda kızı var. İki sap hayatımıza devam ederken birden evde iki karı oldu. Bu konuda babama nasıl teşekkür etsem azdır. Geldikleri ilk günden beri üvey kız kardeşime gözü koydum. Bunu nasıl sikerim diye planlar yapıyorum. Çokta uğraşmaya gerek olacağını sanmıyorum çünkü kaşarında gönlü bende biliyorum.

Bugün kızı tam kıvama getirdim donu indirip ağzına verdim, her şey güzel gidiyordu sakso çektiriyordum. Bu sırada kendi kendime 5 dakika sonrasının hayalini kuruyordum. Muamele sonrası bunu soyarım içinde gezdiririm diye. Mutluluğum çok uzun sürmedi, üvey annem şaak diye odaya daldı bizi bastı.

Bağırdı çağırdı sen benim kızımımı sikeceksin şerefsiz dedi ve hatunu odadan gönderdi. Yeni yaşlı annemle başbaşa kaldığımızda korkmadım değil çünkü karıyı tam olarak tanımıyorum, ne yapacak kestiremiyorum. Neyseki herşey yolunda gitti kızı yerine anasını siktim. Artık babamda kusura bakmasın aynı karıya kaydık.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

2 Comments