Gece geç saate kadar film izleyip yattıktan sonra güne biraz geç başlamıştım. Kalktığımda ağzım bok gibiydi ve banyoya koşarak dişlerimi fırçalamak istedim. Tam diş fırçasını ağzıma sokup dişlerimi fırçalarken kız kardeşim banyoya geldi ve bana sürtünmeye başladı. Ne yapmaya çalıştığını anlayamasam da o da dişlerini fırçalamaya başladı ve en sonunda önüme geçerek domaldı. Kalçalarını tam sikimin hizasına getirerek oynatmaya başladığında ona dur demem gerektiğini fark ettim çünkü sikim kazık gibi olmuştu.

Onun pek durmaya niyeti olmadığı için arkasını döndü ve şortumun üstünden sikimi okşamaya başladı. Tam bu sırada annem içeri girince “-Ağabeyimin şortuna diş macunu bulaştı onu temizliyoruz.”” diyerek salak yaptı ve bizi yakalanmaktan kurtardı. Neyse annem gidince bende içeri gittim ve TV izlemeye başladım. Bu sırada sarışın kaşar kız kardeşim yine yanıma geldi ve koltukların arasında bir şey arıyorum diyerek sikimi ellemeye başladı. Yarak aradığı belliydi ve artık benimde durmaya niyetim yoktu.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

3 Comments

 • sibel hakan 2 sene ago

  filmlerinz harika admin srekli siteyi takip ediyoruz eşimle cuckold agırlıklı filmlerde paylaşırsanız seviniriz teşekkürler

  • Kral boşver elalemin videosunu gel biz beraber çekelim 😉

   • 3cübacak 2 sene ago

    herkez izliyorda neden izlediğini uygulamak için iletişime geçilmiyor 🙂 ben buradayım sen neredesin