Arsız kız kardeşinin tongasına düşen kaslı eleman neler yapacak hep birlikte göreceğiz. Oğlan yaz sıcaklarında dışarıda sucuk gibi terleyince kendisini eve atıyor. Duş alıp serinlemek istiyor ama duşun kapısı kilitlidir. Üvey kız kardeşinin yanına gelip durumu anlatıyor “Senin odandaki banyoyu kullanabilir miyim?” diye soruyor. Tabi geç keyfine bak diyen iyi kalpli kızın aslında hain bir planı vardır. Bilerek kendi odasındaki duşa kabine gizli kamera yerleştirmiştir. Evin ortak kullanım alanı olan banyonunda kapısını kilitlemiştir.

Deli gibi terli herif üzerindekileri çıkarıp suyun altına giriyor. Biraz serinledikten sonra kafasında bir şeyler düşünüp 31 çekmeye başlıyor. Bu sırada planı tıkır tıkır işleyen kaşarda kendi yatağına geçip üzerindekileri çıkarıyor. Şarjlı vibratörünü eline alıp mastürbasyona başlıyor. Sikini sıvazlarken bir anda gizli kamera gözüne çarpınca adam apar topar havluyu alıp çıkıyor.

Çırılçıplak yatakta duran kardeşine kameradan haberi olup olmadığını soruyor. “Onu oraya ben koydum abiciğim, yoksa duşta yaramazlık mı yapıyordun? Şimdi gelip benim amımı yalamazsan onu bütün arkadaşlarına gösteririm.” diyerek evde kaçmaya başlıyor. Hayır öyle bir şey yapmayacaksın diye adamda peşinden gidiyor. Yemek masasının önünde duruyorlar ve kız bir seferliğine beni düzersen kayıtları sileceğim diyor.

Ağabey sandalyeye oturuyor üvey kardeşte kucağına çıkıp içine alıyor. Koşturup kaçan hatun neden burada durmuştur onunda bir sebebi var. Yemek masasına bakan 2-3 farklı açıda hidden cam mevcuttur. Yarım saat kadar pompa yapıyorlar ve bitiminde kaşardan şöyle bir soru geliyor “Bundan sonra beni hep sikecek misin?” ağabey ise hayır sadece kayıtları silmen için tek seferlik bir şeydi tekrarı olmayacak diyor. Bunun üzerine orospu gizli kameraları gösterip bunu babama söyleyeceğim diyor.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.