Uzun zamandır amcamın kızında gözüm var. Keşke bu güzellik benim kuzenim olmasaymış bende rahat rahat yavşayabilseydim. Şimdide yiyeceğim boktan geri kalmıyorum fakat çok tedirginim. Kafamda her zaman ya yakalanırsam? Düşüncesi dönüp duruyor, ailem ne tepki verir bilmiyorum. Kuzenin babasıda biraz pis işlerle uğraşıyor beni asar mı keser mi korkuyorum. Bu sarışın piliç uzun bir aradan sonra bize geldi. Evde kız kardeşim dışında hiçbir ebeveynimiz yoktu.

Salakta kuzene yanlamaya çalışıyorum fakat tek engel salak kız kardeşim. Biz salonda kanepede televizyon izlerken bu koltukta domalıp bana götünü göstermeye başladı. Ona yavşadığımı çoktan anladı diye düşünüyorum. Kız tepki vermediyse benim bu götü yalamam gerek. Bu sırada kız kardeşime baktığımda kafasına kulaklığı takmış mutfağı topluyordu.

Dilerim yakalanmam dedim ve sikimi çıkarıp kızın amcığına sapladım, bir kaç dakika sonra kulağıma doğru yaklaşıp şöyle dedi. İçime boşalmandan çok korkuyorum önden yapmasak mı? Sen en iyisi götümü sik, ben analdan daha çok keyif alıyorum. Bende bunun üzerine amcığı bırakıp götüne girdim.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.