Küçük bir evde yaşadığımız için benim bir odam yoktu. Bu yüzden salonda ders çalışmak zorunda kalıyordum. Sınav tarihleri geldiği için yine ders çalışmaya başlamıştım. Tam konsantre olacağım derken ufak kız kardeşim yanıma geldi ve koltuğun diğer tarafına uzandı. Altında sadece pembe külotu vardı ve aşırı dikkatimi dağıtıyordu.

Biraz telefonla uğraştıktan sonra uyuya kaldı. Amı tam karşımdayken ders çalışmam pekte mümkün değildi. Birden kıpırdamaya başladı ve fark etmesin diye hemen önüme döndüm. Amını kurcalamaya başlamıştı. Külotu sırılsıklam ıslanmıştı ve en sonunda yana çekip amını parmakladı. İnanılmaz bir şekilde ıslak amı gözümün önündeydi. Birden kalktı ve elini bana uzatarak tadına bak dedi.

Amının tadına baktıktan sonra odaya geçtik ve yakınlaşmaya başladık. Ona sürekli sen benim kardeşimsin bu doğru değil desemde durmuyordu. En sonunda eğer sikin kalktıysa beni sikeceksin yoksa gidebilirsin dedi. Malum o halini gördükten sonra çavuş dikelmişti ve bunu görünce kaçacak yerim kalmamıştı.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

4 Comments