Sabah uyandığında güzel bir kahvaltı için mutfağa giden eleman kendisine pankek hazırlıyor. Ardından içeri giderek pankekin pişmesini bekliyor. Bir süre sonra kız kardeşi gelerek ekmek kızartma makinesindeki keki görüyor ve mutfakta saklanıyor. Eleman yemeğini almak için geliyor ve üzerine tahin pekmez sıkarak yemek masasına gidiyor. Ve tam oturacağı sırada çatal almayı unuttuğunu fark ederek geri mutfağa dönüyor.

Bu sırada çıtır sarışın kız kardeşi masaya oturarak keklere çöküyor. Abisi geri geldiğinde “lanet olası pankekler benim, kalk oradan diye” bağırıyor. Kaşarlanmış kız birazcıkta ben yiyeyim abi ne olacak ya dediğinde annesine bağırarak sesleniyor ve yardım istiyor. Annesi evde olmadığı için gülücükler atarak yemek yemeye devam eden kız karnın çok aç ise amcığımı yiyebilirsin diyor.

Ağabeyi de ben vejeteryanım diyor. Kızda gerçekten yiyip yutmayacaksın madem çok açsın o zaman benim sulanmış amcığımı yalamayı deneyebilirsin diyor. Ardından ayağa kalkarak soyunan minyon kız abisinin önünde domalarak amını dilletiyor. Ailesi evde olmayan bu erkek kızın vajinasına bir kaç dil attıktan sonra onu sikerek cezalandırıyor.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

3 Comments