Televizyon izlerken söylene söylene temizlik yapan kız kardeşim annemi arayarak bir şeyler konuşuyordu. Arkadaşlarıyla buluşacağı için izin istiyordu fakat duyduğum kadarıyla annem ona evi temizlemeden çıkamazsın gibi şeyler söylüyordu. Bu duruma öfkelenen kız kardeşim sinirden ne yapacağını bilmez halde bağırıp çağırmaya başladı. Bu sırada annem telefonu kapatınca affedersiniz göt gibi ortada kaldı.

Neyse sonra yanıma gelerek onun yerine duşu temizlememi istedi. Bu sayede erkenden çıkıp arkadaşlarıyla bulaşacaktı fakat sikimde bile olmazdı. Bu onun göreviydi ve onun yapması gerekiyordu. Aramızda ufak bir tartışma olduktan sonra sike sike gidip lavaboyu temizlemeye başladı. Bu sırada bu kaşar ne yapıyor diye gidip kontrol etmek istediğimde üstü başı ıslanmasın diye soyunmaya başladı. Minik göğüslerini gördüğümde elimi sikime attım ve onu gözetleyerek sikimi sıvazladım. Kendimi biraz fazla kaybettim ve nefes alış verişim hızlanınca beni fark etti.

Hemen koşarak odama geldim ve salak yapmaya çalışıyordum. O ise onu dikizlediğimi fark ettiği için tekrar üstünü çıkararak bunları istiyorsan lavaboyu sen temizlemelisin dedi. Bunu duyunca hiç düşünmeden teklifini kabul ettim. Tabi ki banyoyu benim temizleyeceğimi düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Bu kaşarı siktim ve elimi hiç bir şeye sürmedim. Hatta annemi arayarak kızın temizliği bitirmeden evden çıktı diye şikayet bile ettim.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

3 Comments

  • Tabi ki banyoyu benim temizleyeceğimi düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Bu kaşarı siktim ve elimi hiç bir şeye sürmedim. Hatta annemi arayarak kızın temizliği bitirmeden evden çıktı diye şikayet bile ettim.
    alfa amk

  • Anonim 1 sene ago

    Olmm efsoo

  • Anonim 1 sene ago

    arkadaşlar gelecek ay evlenecek olan ablamın 3 kere amına 1 kere de götüne boşaldım kocası anlar mı