Sabah uyandığımda karnım deli gibi acıkmıştı. Odamda cam olmadığı için içerisi epey karanlıktı ve hemen kalkıp bir şeyler yemek istedim. Odamdan çıktığımda salonda uyuyan birini gördüm ve bu üvey kardeşimdi. Hemen yanına giderek burada ne olduğunu anlamaya çalıştım. Onu bir kaç kez dürttüm fakat uyanmadı.

Güzel götü karşımda duruyordu ve ellesem uyanır mı acaba düşünmeye başlamıştım. Çok kısa elledikten sonra yanlış bir şey yapmaktan korktum ve hemen mutfağa giderek yemek yedim. Bu sırada kız kardeşim uyanmıştı ve neler olduğunu sormak istedim. Normalde erkek arkadaşıyla aynı evde kalan üvey kardeşim çocukla kavga etmiş ve gece vakti çıkıp gelmiş.

Kavganın konusu ise elemanın siki kalkmıyormuş ve suçu kız kardeşime atmış. Tamam göğüsleri ufak olabilir ama bu kalçalara hangi sik kalkmaz ki ? Neyse bana her şeyi anlattı ve ona bir kaç taktik vererek neler yapabileceğini söyledim.

Alıştırma yapacak birinin gerektiğini söyleyince ona bunun aldatma olduğunu söyledim ve bir erkeğe ihtiyacı olduğunu söyledi. Ayrıca güveneceği biri lazım olduğu için benimle yapıp yapamayacağını sordu. İlk başta üvey kardeşim diye istemedim fakat bu seksiliğe fazla dayanamadım.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

2 Comments