Kendi odama doğru giderken üvey kız kardeşimin kapısından geçiyordum. Aralık olunca içeriden gelen yüksek sesli konuşmaları duydum ve neler olduğu anlamak için kafamı uzattım. Telefond erkek arkadaşıyla kavga ediyor bağırıp çağırıyordu. Anladığım kadarıyla çocuk bundan ayrılmış, sana verdiğim emeklere yazık olsun diye anırıp duruyordu. Ona destek olmam gerektiğini düşündüm ve merhaba deyip içeriye daldım.

Bir kaç teselli konuşmasından sonra bende 2 gün önce sevgilimden ayrıldığımı söyledim. Aramızda yakınlaşma oldu ve kendisi bana sakso çekti. Bunu sır olarak tutacağımıza söz verdik ve bir daha tekrarlanmaması gerekiyordu. Ertesi gün ise sevgilisinin sosyal medyada başka kızlarla fotoğraf yüklediğini görmüş. Kıskandırması için yardımcı olabileceğimi söyledim ama işin boyutu başka yöne kaydı. İkinci günde salonda koltukta domaltıp kız kardeşimi siktim.

Üçüncü gün yani sevgililer gününde ebeveynlerimiz evde yokken jartiyerli iç çamaşırlarını giyip yatağa yapraklar dökmüş. Benimle ilişkiye girmek istediğini söyledi, ben zaten dünden razıydım. Sevgililer gününde ensest ilişki yaşadık ve bundan çok büyük keyif aldım.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

2 Comments