Kendisine yeni bir araç almak isteyen kadın sürekli ilan sitelerinden otomobillere bakıp duruyor. Yaz sıcaklarından dolayı bunaldığı için ara verip soğuk duş almak istiyor. Üzerindeki terli kıyafetlerden kurtulup soluğu banyoda alıyor. O temizlenirken bizde büyük göğüslerin tadını çıkartabiliyoruz. Giyindikten sonra tekrardan bilgisayara geçip araç satış ilanlarını kontrol ettiğinde yeni bir kamyonetin düştüğünü görüyor.

Rengi ve modeli çok hoşuna gidince adres kısmına bakıyor, şansına yakınlarda oturan birisi sattığı için hemen bakmaya gidiyor. Giderken de fantezi delisi kaşar belki arka koltuğunda seks yapabilirim diye düşünmeden yapamıyor. Araç sahibi garajda kamyonetini tanıtıp anlatırken konu ipod bağlantısına geliyor ve içine biniyorlar.

Satan eleman fiyatı çok isteyince konu pazarlığa geliyor. Hatun memeleriyle rakamı düşürmek için malını sergilemeye başlıyor. Oltaya gelen satıcıda arka tarafta bir şeyler yaparsak belki sana güzel indirimim olur diyor. Göğüslerini indirip yalatmaya başladığında 40 bin dolar indirimi kapıyor bile…

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

5 Comments