Genç kız kendisinden yaşça büyük bir oğlanla çıkmaktadır. Annesiyle tanıştırmak için çocuğu eve getirir. Adam sarılırken kaynanasının götünü avuçlayarak rahat tavırlar sergiler. Olgun kadında parmağını yalayıp kızının sevgilisinin yanağını siler. Bütün bu olanlara seyirci kalan ufak kız biraz bozulur ama belli etmemeye çalışır. Biz odaya geçiyoruz diyerek anneden izin isterler. Çift yalnız kaldığında sessizlik olur, erkek arkadaşı yanlamaya çalışsada trip atarak uzaklaştırır “Az önce anneme iş attın sarkıntılık ettin” der.

Kız arkadaşının annesiyle tanışmaya geldi götüne baktı
Kaynanasının götünden gözlerini alamadı

Kaynanası olacak kadına arkadan yaklaşıp avuçladı ve dayadı

Çocukta ben içecek bir şeyler alıp geleceğim biraz yalnız kal sakinleş diyerek salona gelir. Çünkü aklı hala olgun kadındadır, süpürge yaparken onu gözetleyerek mastürbasyon yapar. Kendisine daha fazla hakim olamaz ve gelip arkadan sarılır. Bununla yetinmekle kalmaz eteği sıyırıp sokar. Salona süpürge tutan kadın neye uğradığını şaşırmıştır. İçinde orospuluk olduğu için tepki vermez aksine hoşuna gider. Koltuğun üzerinde kırıştırdıkları sırada kız gelip sevgilisinden az önceki tavırları için özür diler. Bu sırada anne saklanmıştır, çocuğunun göremeyeceği yerden oğlana sakso çekmeye devam eder.

“Çok şanslısın çünkü sevgilinin annesi bir orospu” diyerek kendisini över. Tecrübeli kadın muamele çekerken çok iyi performans gösterir. Kız arkadaşından böyle şeyler göremeyen adama kaynanasını sikmek oldukça keyif verecektir. İcraatın sonuna geldiklerinde genç kız salona damlar, annesiyle sevgilisini çıplak bir halde yakalar.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

5 Comments