Beyaz erkeklerin ufak sikinden sıkılan güzel bebek en sonunda kendine zenci manita yapıyor. İki üç aydır çıktığı çocukla seks hayatı gayet iyi gitmektedir. Zenci adam büyük penisiyle kızın bütün isteklerini karşılamaktadır. Eşyalarını toplayan çıtır erkek arkadaşının evine yerleşir. Kız yeni hayatından tam memnun olacakken oğlanın yakın dostu bir süreliğine yanlarına taşınır.

Evde yabancı birini istemeyen güzellik bu durumdan rahatsızlık duyar ve erkek arkadaşına tripler atmaya başlar. Misafirin yanında ayıp olmasın diye ikili yalnız kaldığında tartışmaya başlar ve geceyi triple kapatırlar. Ertesi gün ise burnundan kıl aldırmayan, yüz vermeyen sarışının yanına manitası gelir. Onu güldürüp tekrardan arayı düzeltmek için elinden geleni yapar.

Hatunun yüzünü güldüren tek şey ise uzun zenci yarağıdır. Çıkarıp kızın ağzına verir ve dakikalar içerisinde kucağına alıp hoplatmaya başlar. Bir süre sonra evdeki diğer zenci arkadaşı oradan geçerken çifti görür, kankasına gel işareti yaparak grup sekse davet eder.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

1 Comment