Kocamla yatakta yaşadıklarımızdan artık gram zevk almıyordum. Beni tatmin etmiyordu. Erken boşalması çok büyük bir dert olduğundan üvey kızımın erkek arkadaşlarına sulanıyordum. Gece onları düşünüp kocamdan gizli kendimi okşamaya bayılıyordum. Her eve getirdiği erkeklerle kesişip onlara frikik vermek benim amımı sulandırıyordu. Artık canıma tak etmişti ders çalışmak için getirdiği delikanlıyı gözüme kestirmiştim. Salonda masada çalıştıklarından onları sürekli rahatsız edebilirdim.

Derslerini sabote etmek için tatlı ikram ettim. Salak kızım diyette olduğu için bana çok sinirlenip sevgilisine ofise geçelim diye önden gitti. Fırsat ayağımdaydı gitmesini engellemek için küçük gencin aletini avuçladım. Olgun kadınlara zaten bayılırlardı. Direk koltuğa oturmasını söyleyip yarağını ağızıma almamla birlikte arkadan bir ses basılmıştık. Telaşlanmamasını söyleyip istersen beraber erkeğinin tadına bakabiliriz diye onu ikna etmeye çalıştım. Kafasından tutup damarlı aletin başını gırtlaklamaya başladı. Uzun zamandır ıslanmayan amcığım sırılsıklam olmuştu.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

3 Comments

 • Noname 1 sene ago

  video izlerken sürekli donuyor ancak indirmeye gelince 2 dk da indirebiliyorum o yüzden genelde videoyu indirip izliyorum bir sıkıntı olur mu admin ?

  • Admin 1 sene ago

   Size eziyet olmuyorsa hiçbir sıkıntı yok. Altyapımız gayet hızlı, akıcı bir şekilde filmleri izleyebilirsiniz. Sorun kullandığınız vpn’dedir, başka vpn ile deneyin.

 • en çok izlenen 1 sene ago

  en çok izlenen eklensin