Sevgilimle hafta sonunu dışarıda geçirmeyi planladık ve olmazsa olmazımız seks yapacaktık. Biraz gecikeceği için beni eve çağırdı, o hazır olduktan sonra plana uyacaktık. Daha önce hiç evlerine gidip ailesiyle tanışmamıştım ama korkulacak bir şey yoktu. Lüks evlerine vardığımda kapıları çok acayipti yarısı camdı ve içerisi görünüyordu. Açabilecek kimse var mı diye bakarken itmemle kapı yerinden oynadı bende içeriye girdim.

Kız arkadaşımın adını bağırarak nerede olduğunu bulmaya çalıştım fakat ses yoktu. Hırsız gibi evin içerisinde geziyordum ve banyoda arkası dönük sarışın bir olgun kadın gördüm. Büyük ihtimal kaynanam oluyordu fakat gördüğüm görüntü muhteşemdi. Altına kısacık şort bile diyemeyeceğim çaput giyen annesi domalmış jakuziyi temizliyordu. Yapmamam gerektiğini biliyorum fakat kendime engel olamadım. Banyoya girip o harika götü izlemeye başladım.

Dizlerine kadar çektiği beyaz çorapları ise beni benden almıştı. Birden arkasını döndüğünde hemen açıklama yapmak zorunda kaldım. Kızının sevgilisi olduğumu söyledim ve geleceğimden haberi varmış. “Kızımın anlattığından daha yakışıklıymışsın, bakalım kızıma layık mısın?” diyerek yanıma geldi ve dizlerinin üzerine çöküp fermuarımı açtı. Penisimi ağzına alıp saksoya başladı. Bütün her şeyin aramızda kalacağına söz verdi. Güzel geçirdiğim 38 dakikanın sonunda maalesef sevgilim bizi gelip bastı.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

4 Comments