Bir hata yaptım ve sevgilim olmasına rağmen başka bir kızla takıldım. Kız arkadaşımı aldattığım orospu çok fenaydı. Bana evleneceğim kadından daha güzel sakso çekiyordu. Onunla seks yaparken çok keyif alıyordum. Bu aldatma olayına bir süre devam ettim fakat yakalanma korkusu günden güne arttı. En sonunda noktayı koydum ve sürekli siktiğim kızla olan ilişkiyi bitirdim. Sevgilim öğrenirse beni terk edecek biliyorum, onu sevdiğim için kaybetmekten korkuyorum. Şimdi problem ne diyecek olursanız, bu orospu bana kafayı takmış durumda. Sürekli arıyor ve konuşmak istiyor, bende telefonlarını açmıyorum. Onu çok sağlam siktiğim için sürekli yarağımı istiyor hoşuna gidiyor.

Neyse bu aldatma işi benim için bitti. Kaşar sürekli aramasına rağmen artık takmıyorum, aramalarına cevap vermiyorum. Bugün ise çıkış evime gelmiş. Bahçemde görünce şok geçirdim, içeriye almak istemediğimi söyledim fakat gitmiyor inat ediyor. Sevgilim her an eve gelebilir ve beni bu kızla görür diye korkuyorum. Bahçeden gitmediğini görünce içeriye almak zorunda kaldım. Onunla konuşup hemen göndereceğim.

Orospu içeriye girdiği gibi ayakkabılarını çıkarıp bana ayak fetişi yapmaya başladı. Sikimi kazık gibi hale getirdi ve sik beni diye yalvardı. Tamam son kez sikeceğim ama sonra hemen gideceksin dedim tamam dedi. Hızlıca bir posta attım geçtim ve döllerimi götünün üstüne akıttım. Bu seferde ben duşa gireceğim dedi. Kafayı yiyeceğim bundan kurtulamıyorum.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

1 Comment