Gün içerisinde karım beni arayarak kız kardeşinin evine gitmemi istedi. Konu ne diye sorduğumda gidince öğrenirsin diyerek telefonu kapattı. Meraklanınca işimi gücümü bırakarak baldızımın evine gittim. İçeri girdiğimde mutfakta bir şeylerle uğraşıyordu ve çok uzatmadan konuya girdi. Kocası yetersiz kaldığı için hamile olamıyormuş ve benim yardımcı olabileceğimi düşünmüş.

Bu konuyu karımla konuşmam gerektiği için 2 dakika dışarıya çıkarak onu aradım. O da onay verince içeriye girerek ne yapmamız gerektiğini sordum. Önce bir kaba boşalarak spermlerimi kontrol ettirmeleri gerekiyormuş. Bunun için baldızım beni odada yalnız bırakıp çıktı. Sikimi sıvazlarken aklıma ondan yardım istemek geldi. Hemen ona seslendim ve içerden geldiğinde boşalamadığımı söyledim. Problem olmadığını ve yardımcı olabileceğini söylediğinde işime gelmişti.

Hemen yatağa oturdu ve dalgayı eline alarak sıvazlamaya başladı. O kadar güzel okşuyordu ki çok dayanamadan kaba boşaldım. Ertesi gün beni tekrar çağırdı ve spermlerin işe yaradı artık hamine kalabilirim dedi. Ben hastaneye gidip sperm bağışında bulunacağımı sanarken bunu eski yöntemlerle yapacağımız hiç aklıma gelmezdi. Bu yüzden yatak odasına geçip soyunduk ve baldızımın amına yerleştirip içine boşaldım.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

1 Comment

  • Berk 1 sene ago

    Hocam ellerinize sağlık ama çok uzun matrajlı oluyor filmler biraz daha kısa matrajlı olursa daha iyi olur ve ayrıca genelikle aile içi konulu oluyor biraz daha farklı konulu filimler olursa muhteşem olur şimdiden teşekürler
    Kolaylıklar dilerim