Czech sokaklarında cebine para dolduran adam elinde kamerayla dolaşmaya başlıyor. Karşıdan kafasını üç numaraya vurmuş bir gacının geldiğini görünce ilgisini çekiyor. Hemen yanına doğru gidip sohbet için şansını deniyor. Biraz yabanı gibi görünen hatun hızlı hızlı yürümeye devam ediyor. Sadece kızı konuşturabilmek için 2000czk ödeme yapıyor. Bunu da kibarca dile getirip sizinle röportaj yapabilmek için veriyorum diyor.

İlginç yaşam tarzıyla dikkatleri üzerine toplayan dişi kimin ne düşündüğü benim umurumda değil. Kendi sevdiğim şeyleri yapıyorum gerisini pek düşünmüyorum diyor. Meraklı adam direk kazancını sorduğunda ise ayda 400 euro kazandığını söylüyor ve bu benim için yeterli geçimimi sağlıyorum diyor. Tabi fazla parayı kim istemez ki? Lavuk 10.000czk teklif edip sadece vücudunu görmek istediğini söylüyor ve kız direk kabul ediyor.

Ağaçların arasında sakin bir yere geçip elbisesini sıyırmaya başlıyor. Şanslarına deli gibi yağmur yağıyor fakat ikisininde pek umurunda değil. Bu sırada yeni bir 10.000 daha teklif ediyor. Bu sefer ki hatuna sokabilmek içindir, ık gık diyen piliç kabul ediyor sonrasını yerde çamurun içinde hardcore sex bizi bekliyor.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

5 Comments

 • Yılmaz 1 sene ago

  Kadın çok iyi.Ad bilgisi var mı admin?

 • isimsiz 1 sene ago

  admin açılmıyor

  • Admin 1 sene ago

   Sunucu taraflı ufak bir teknik problem yaşadık anında müdahale ettik, yarım saat kadar bazı videolar oynamadı. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

 • Ferdi 9 ay ago

  Admin bi video vardı türkçe altyazılı sizin sitenizde okuldan kaçan bi kızı şantaj ediyodu ilk bir binada sonrada bir tren yolunda skiyodu linkini atarmısıb