Düzenli olarak kiliseye giden kapalı genç kız bugün giyim mağazasında hırsızlık yaparken yakalanıyor. Durumu fark eden müdür hemen şüpheliyi dükkanın arka tarafına çekiyor. Karşısına alıp bir takım sorular soruyor, durumu kabullenmeyen ve itiraf etmeyen hatun işleri zora sokuyor. Hal böyle olunca mağaza müdürü emin olmak için sen burada bekle, ben gidip kayıtları izleyeceğim ve çalışanlarımla konuşacağım diyor.

Bir süre sonra tekrar geri dönüyor ve güvenlik kamerasında soyunma kabinine iç çamaşırı elinde girip boş çıktığı görünüyor. Kadını ayağa kaldırıp aramaya başlıyor, tabi hatun kapalı olduğu için biraz ellenmesi gerekiyor. Adamdada biraz art niyet olunca kızı tamamen soyuyor. En son çaldığı iç çamaşırı üzerinde çıkıyor. Sinirlenen adam onu derhal çıkarmasını söylüyor. Kızı çırılçıplak soyduktan sonra polisleri mi arayayım yoksa durumu aramızda mı halledelim diye bir teklif yapıyor.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

5 Comments

 • Sonsess/ks 2 sene ago

  toplumunu sikeyim itiraz da etmiyor pis sürtük

  • Tarraa 2 sene ago

   Sonsess beyefendi bunların hepsi kurgu hala idrak edemediniz mi ?

 • Kullanıcı 2 sene ago

  Admin yabancı ünlülerin deepfake videolarını ya da gerçek ifşalarını paylaşıp, ünlüler diye kategori açsan çok hoş olur.

 • çılgın rahbibe 2 sene ago

  şu market serisi efsane

 • Sik surat 2 sene ago

  Şu kategori çok iyi yaa