Genç adam lise öğrencisi olarak son sınıfta okumaktaydı. Ancak son zamanlarda aldığı düşük notlar yüzünden sınıfta kalma tehlikesiyle karşı karşıya kalmıştı. Bunun üzerine ailesi, ona özel bir öğretmen tuttu. Bu öğretmen, genç kız olarak oldukça güzeldi ve delikanlının ilgisini çekiyordu. Fakat her ne kadar öğretmeni çekici bulsa da, elemanın gerçek problemi, sınıfta kalma korkusuydu. Her gün öğretmeni geldiğinde derslerine çalışmaya başladı. Ancak, konsantrasyonu yetersizdi. Öğretmeninin büyük memeleri, tişörtün altından belli oluyordu ve delikanlının dikkati sürekli onlara kayıyordu. Öğretmeni sorular sordukça genç adam, ne yapacağını bilemez hale geldi. Aklı, öğretmenin memelerindeydi ve sınıfta kalma korkusu da bir türlü gitmiyordu.

Bir gün, öğretmen derslerin kötü gitmesinin nedenini anlamak için öğrencisine sordu. Yakışıklı gerçeği söylemek istemedi ama sonunda dayanamayıp, öğretmenin memeleri nedeniyle derslerine odaklanamadığını itiraf etti. Büyük memelere sahip genç öğretmen, ne yapacağını bilemedi. Eğer bir kez gösterirsem dikkatini toplayabilecek misin diye sordu. Üzerindeki tişörtü sıyırdı ve koca memeleri erkek öğrencisine gösterdi. Genç adam dokunmak istediğinde ise eline vurdu ve olmaz dedi. Tekrar derse döndüklerinde ise delikanlı hala kendisine sorulan sorulara cevap veremiyordu.

Eliyle kalkan sikini gizlemeye çalışıyordu. Bunun üzerine güzel öğretmen şöyle bir teklifte bulundu. Ailen bana saat başı çok para ödüyor, sana sakso çekip taşşaklarını boşaltabilirim. Tabi bunun ücretinide ailenden alacağım dedi. Sırf öğrencisi sınıfta kalmasın dikkatini toplayabilsen diye onun sikini ağzına aldı. Yarak yaladıkça amı sulanmaya başlayan güzel kız yavaş yavaş azdı, içime sok sik beni diye yalvardı.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.