Üniversite hayatı yaşamak gayet güzel, hele birde benim gibi rus sevgiliniz varsa ve aynı evde kalıyorsanız sizede tavsiye ederim. Sorun şu ki henüz kendisiyle birliktelik yaşayamadım. Et ete değmesini en çok ben istiyorum fakat uygun ortamı nasıl sağlayacağımı bilemedim. Kendisine abaza gibi görünüp kaçmasını istemiyorum. Bu sabah uyandığımda hatunum banyoda duşa girmek için üzerindeki kıyafetleri çıkarıyordu.

Kapı aralık olunca kendime hadi oğlum fırsat bu fırsat dedim ve gözetlemeye başladım. Harika kıçını görünce içimin yağları eridi diyebilirim. Tam en güzel yerinde arkasını dönünce beni fark etti. Bakmamam gerektiğini söyleyip durdu, bir yandan eliyle göğüslerini kapatıyordu. Biraz sapıkça konuşmalar yaptım ve hoşuna gittiğini gördüm.

Ellerini memelerinden çekmesi konusunda ikna ettim ve sonra avuçlamaya başladım. Bana daha fazlası lazımdı ve kızı ellemeye devam ettim. Hoşuna gitmeye başladı, dizlerinin üzerine çöküp benimkini ağzına aldı. Her şey güzel giderken bu kadar yeter hadi dişlerini fırçala dedi. Hanımefendinin dediklerini yaptım daha sonra banyodan çıktığımda yerde külot görünce sevindim. Sevgilim ona çakmam için beni bekliyormuş.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

4 Comments