Muazzam bir güzelliği olan esmer hatun, okulu ve işi yüzünden ailesinden uzak bir yere taşınır. Tek amacı üniversiteden mezun olabilmek ve kendi imkanlarıyla geçinebilmektir. Okul ve iş bir arada olduğu için kendisine hiç bir şekilde vakit ayıramıyordur ve bundan şikayetçidir. Yakın arkadaşını bir kaç kez eli alışveriş çantalarıyla görünce ve onun çalışmadığını bildiği için bu konuyu onunla konuşmak ister. Bu değirmenin suyu nereden geliyor diyerek sorar ve kızıl saçlı arkadaşı ona her şeyi açıkça anlatır.

Zengin erkeklere kendisini pazarladığını ve bu işten ciddi paralar kazandığını öğrendiğinde kendisi de denemek ister. İlk deneyiminden hem parasal hem de seks anlamında oldukça tatmin olmuştur. Aradan kısa bir süre geçtiğinde, tekrar yapmak ister fakat bu tarz erkeklerle iletişim kurmanın zor olduğunu öğrenir. Bu yüzden bir site üzerinden kendi profilini oluşturarak cinsel resimlerini yükler ve sabırla beklemeye başlar.

Bir gün iş yerindeyken kızıl saçlı arkadaşı ona mesaj atar ve bir erkek olduğunu söyler. 2 Kadını aynı anda istediğini de ekler ve benimle gelir misin diyerek teklifte bulur. Daha önce farklı bir kadın ile yatağa girmemiş olan esmer kız, bu durumdan biraz tedirgin olur. Gergin olsa bile bu teklifi asla geri çeviremez ve iş yerinden çıktığı gibi belirtilen adrese giderek kapıyı çalar. Kapıyı açan kişi arkadaşıdır ve hiç beklemeden kendilerini kiralayan erkeğin yanına giderek onu mutlu etmeye çalışırlar.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

4 Comments