Bir genç kız yalnız yaşıyordu. Hayatındaki en yoğun duygusal ilişki, karşı evde oturan kaslı adamla olan göz temasıydı. Kaslı komşusu sürekli spor yapardı ve gün boyunca onu camdan izlemek, genç kızın en sevdiği hobisi haline gelmişti. Bir gün, genç kız, sırf bu adamla sohbet edebilmek için arabasını bilerek bozdu. Daha sonra cesareti topladı ve arayarak, arabasının tamir edilmesi için yardım istedi. Yardım sever komşusu hemen evine geldi ve arabasının altına yattı.

Kız, kaslı herifi hayranlıkla izledi. Vücudu o kadar güçlüydü ki, motor bile ona itaat ediyordu. Kızın kalbi hızlandı ve bir an önce onunla konuşabilme umuduyla bekledi. Yavaş yavaş konuşma isteği yerini sekse bıraktı. Kaslı adam kafası önünde arabayı tamir ediyordu fakat hatunun gözleri adamın sikindeydi. İzledikçe zevke geldi ve yavaş yavaş vajinası sulanmaya başladı. Daha fazla kendisine engel olmadı ve elini kısa şortun içine sokup kendisini okşamaya başladı. Amıyla oynadıkça azgınlığı zirve yapan çıtır artık ne olacaksa olsun dedi.

Şortunu indirip tezgahın üstüne oturdu ve bacaklarını açıp göstere göstere amını okşuyordu. Arabayı tamir eden herif bir an kafasını kaldırdığında komşu kızının müstehcen yerlerini görünce tamiri bıraktı. Ayağa kalkıp kızın arkasına geldi ve yaslamaya başladı. Hatunun boynunu öpüp göğüslerini okşadı. Sevişme yerini seks isteğine bırakalı çok olmuştu, birlikte eve geçip yatak odasına girdiler.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.