Markette kasiyerlik yapmakta olan kısa saçlı kız, mesaisi bittiğinde arabasına doğru ilerler ve tam bineceği sırada arkadan birisi gelir. Elinde kamera tutan adam kısacık vaktinizi alabilir miyim diye nazikçe konuşmaya başlar. Acelesi olan kadın çabuk söyleyin işim var dediğinde aklına ne gelirse sallamaya başlar ve bir realiti şov olacağını ve ödülün yüksek miktarda para olduğunu söyler.

Kadının dikkatini çekmeyi başardığında ona iltifat ederek yarışmayı kazanabileceğine inandırır. Kadın gitmesi gereken yerden vazgeçerek kulaklarını açar ve bu adamı pür dikkat dinlemeye başlar. Kişisel bilgilerini öğrenmek istediğinde 24 yaşında bekar bir kadın olduğunu öğrenir ve bu onun için işleri kolaylaştır.

Katılım şartları için kadının fotoğraflarını çekmek istediğini söyler. Ardından sessiz sakin bir yere geçerek kadının iç çamaşırlı görüntülerini çekmeye başlar. Malları gördükten sonra kadına nakit para karşılığında kendisine muamele çekmesini ister. Orospu muamelesi gören kadın ilk başta reddeder fakat canlıyı görünce işler değişir.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

2 Comments