Uzun zamandır yoğun tempo halinde çalışmakta olan adam, terfi beklerken alamadığı için epey canı sıkkındır. Bunu arkadaşı ile konuşurken kızları yanına gelir ve babalarının cidden üzgün durumda oldukları fark edince onları yoga yapmaya davet ederler. Keyifleri olmadığı için kızlarını reddeden babalar, eve döndüklerinde de asık suratlı olmaya devam ederler.

Sarışın kız arkadaşını arayarak durumu ona anlatır ve bu konuda bir şeyler yapmaya ihtiyacım var babamın böyle olmasını istemiyorum diyerek ona fikir danışır. Kaşarlanmış olan esmer, babalarını tekrardan spor yapmaya davet etmek ister ve onları ikna etmek için “-Tüm mahalle geliyor.” diye bir yalan uydurur.

Elemanlar canları sıkkın oldukları için biraz kafa dağıtırız ümidiyle kızların bu teklifini kabul eder fakat yaramaz kızların asıl hedeflediği şeyin babaları ile ilişkiye girmek olduklarını anladıklarında işin rengi değişir. Ne kadar kızları da olsa onlarla swinger yaparak eğlenmeye karar verirler ve bu minik kızları değiştire değiştire sikip atarlar.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

4 Comments

  • süslü sülo 2 sene ago

    manyak bir filmdi…

  • murat 2 sene ago

    teşekurler admin harikaydı lütfen devamını bekliyoruz daughterswap ağırlık ver

  • pompa 2 sene ago

    cok harikadaydı

  • film süper emeğinize sağlık ama neden indiremiyoruz eskiden beğendiğimiz filmleri indiriyoduk şimdi bunu neden iptal ettiniz ?