Salondaki koltuğa kuruldum televizyondaki maçı izliyordum. Annem önüme geçip çekmeceleri kurcalamaya başladı. İster istemez onun güzel götüne bakmaya başladım. Önümden çekilmesini söyledim fakat ısrarla evin faturasını aramaya devam ediyordu. Bir süre sonra bu durum hoşuma gitmeye başladı çünkü götü çok seksiydi. Ayağa kalkıp arkasına geçtim ve çaktırmadan dayamaya başladım.

Uzun sürmeden olayı hemen fark etti ve ondan uzak durmamı söyledi. Hazır evde babam yokken onu sikebileceğimi söyledim ama ters tepki verdi. Onu doktor komşumuzla flört ederken gördüğümü söyleyince işin rengi değişti. “-Eğer beni sikmek istiyorsan arkadaşını ayarla, ondan çok hoşlanıyorum beni azdırıyor” dedi. Hemen kankama mesaj atıp bize gelmesini söyledim.

Birlikte maç izleyeceğimizi sanan saftirik dostum yarım saat içerisinde gelmişti. Salondaki koltuğa kurulup maça başlamamızla annem içeriye damladı ve çocuğa hoş geldin derken resmen kucağına oturdu. İkisini yalnız bırakmak zorundaydım çünkü kankam buna götten bir posta atarsa daha sonra bende sikebilecektim.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

3 Comments