Tek eşliliğin çok iyi olduğunu düşünen iki kız birlikte evlenirler fakat ilişki yürümez. Kavga dövüş etmekten bunalınca boşanma kararı alırlar. Evi boşaltırken bu zamana kadar biriktirdikleri eski eşyaları garajlarında açık artırma ile satmaya karar verirler. Bunu duyan başka bir çift ise eşyalara göz atmak için gelir.

Adamın karısı vazoları çok beğenince almaya karar verirler fakat fiyatı çok yüksektir. Eleman satıcı karıyı kenarı çekip yalan söylemeyi bırakmasını ister çünkü antika olmadığı bellidir. Bu sırada motor olan azgın karı elini direk penise götürüp sakso çekmeye başlar. İkisininde hemen arkasında eşleri vardır. Çaktırmadan arazi olup evin içerisine geçerler. Oral seks yaptıkları sırada esmer kadının eşi olan sarışın gelir.

Tek eşlilikten sıkılan kızlar gerçek bir seks yapmaya ihtiyaç duyarlar. Şansı yaver giden elemanda sesini çıkarmadan ikisini de bulutların üzerine çıkartır. Tabi kötü son çok yakındır çünkü garajda eşyalara göz atan karısı gelip basar ve aldatıldığı için çok üzülür.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

3 Comments

  • 3 kadınında ismini söylermisin admin?

    • Admin 1 sene ago

      Esas karısı yan oyuncu olduğu için ismi yazmıyor, ilişkiye giren iki kadın Kayla Kayden ve Sofi Ryan.
      Belki lazım olur adamın adı Xander Corvus.