Genelde cuckold fantezi türünde adamlar karılarını başkasının altına verir, icraat aşamasında kendisi köşeden olan biteni izler ve bundan büyük keyif alır. Bugün ise işler tersine dönüyor. Hanımefendi kocasının başka bir kadınla ilişkiye girmesini izleyip zevk alıyor. Tabi bodozlama konuya girmek olmaz biraz detaylara göz atalım. Karısını düdükletecek erkek bulmak çok kolaydır fakat her kadın sizin kocanızla yatmak istemeyebilir. Bunun içinde filmdeki hatunun harika bir planı var.

Karısının arkadaşını öpmeye kalktı cuckold izle
Kocan beni öpmeye kalktı sapık herifin teki!

Kocası kaysın diye kendi arkadaşını çay içemeye çağırdı

Samimi olduğu 39 yaşındaki büyük memelere sahip, sarı saçlı ve bakım arkadaşını çay içmek için eve davet ediyor. Kırmızı elbisesiyle zile basan afet gözleri kamaştırarak giriş yapıyor. Diğer kızla öpüşüp sarıldıktan sonra mutfak masasına geçip oturuyorlar. Ev sahibi dişi hemen herifine kaş göz yaparak işaret ediyor. Bunun üzerine adam yemek masasında eşinin samimi olduğu arkadaşının yanına oturuyor.

Eşi mutfaktayken komşunun karısını öpmeye kalktı cuckold

Ani bir hamle yaparak tanımadığı hanımı dudaklarından öpmeye çalışıyor. Neye uğradığını şaşıran milf kendisini geri çekerek bu öpücükten son anda kurtuluyor. Bunun üzerine diğer hatun masaya tabakları servis etmek için geldiğinde “Kusura bakma canım ama kocan beni öpmeye kalktı sapığın teki!” diyerek sitem ediyor. Aldığı cevap ise şöyle oluyor “Kocamın seni sikmesini ister misin? Ben izlemeye bayılıyorum, kocaman bir penisi var. Hadi çıkar aşkım ona büyük yarağını göster.”

En yakın arkadaşına utanmadan kocamın siki çok büyük dedi

Öpülmeye kalktıktan sonra üstüne duyduklarından dolayı bir şok daha geçiren olgun bayan kriz geçirmek üzeredir. Bununla bitmiyor dahası var, adam pantolonunu indirip şak diye kocaman yarağını çıkarıp masaya vuruyor. Bizim karı bir şok daha geçiriyor ve bizim evde bundan şok diyerek yelkenleri suya indiriyor. Ağzına alınca o sıcaklık ile kendisini bulutların üzerinde hayal ediyor. Bu sırada yakın arkadaşı da kafasından tutup bastırıyor ve onları izliyor. Böyle değişik cuckoldlara hasta kaldık diyebilirim.

İcraata geçmek için salondaki kanepeyi tercih ediyorlar, uzun uzun seks yaparak ikisi de rahatlıyor. İşin bitimine yakın diğer piliç gelip kaşıkla akan dölleri toplayıp tekrardan kankisine içiriyor ve yutmasını istiyor. Beğendiyseniz yorumlarınızı esirgemeyin iyi seyirler.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

5 Comments

 • adminin ayakkabısı 4 sene ago

  yaa admin şen şalak mışın pu vidyolar ne yerim şeni hepsi şok şüzel ellerine şağlık

 • vatoz 4 sene ago

  bu tür videolar açılmıyor
  hata veriyor adminn

 • adminin penisi 4 sene ago

  admin görüntü kalitesi seçme olsun

 • Merhaba. Kumral kısa saçlı kadının adını bilen yazabilir mi?