Hafta sonu güneşli günü yakalamışken karımla birlikte spor tesislerine gittik. Orada eşimin arkadaşlarıyla buluştuk ve hep birlikte tenis oynamaya başladık. Daha doğrusu hatunlar oynarken ben içecek servisi yapıyordum. Diğer iki amerikan orospusunun benim hatundan daha seksi olduğunu görünce dibim düşmedi desem yalan olur. Eşimin arkadaşlarındaki dövmeyi bir görseniz tam sikilmelik orospular.

Onlara olan ilgimi sanırım benim karı fark etti ve trip atmaya başladı. Kızların yanında beni kulağımdan çekip sürükledi. Hadi gidiyoruz burada işimiz bitti diye surat salladı. Tabi benim aklım bu güzel çıtırlarda kaldığı için geriye dönüp onları sikmem gerekiyordu. Kulüpten çıktığımız gibi benim hatunu alışverişe yolladım. Hemen spor tesisine geri dönüp orospuları aramaya başladım.

Şansım yolun gidiyordu. İkisi de havuz başında oturmuş sohbet ediyordu. Hemen yanlarına çöküp cebimden para çıkarıp üçlü sex yapmayı teklif ettim. İnanın bu karıların paradan çok yarağa ihtiyacı vardı. Hayır demeden beni sürükleyip sakin bir yere götürdüler. Evlendiğim kadınla yaşayamadığım fantezileri bu orospularla yaşadım.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.