Uzun süredir karım üniversiteden yakın arkadaşı ile görüşmemişti. Ancak bir gün telefonu çaldı ve karımın arkadaşı görüşmek istediğini söyledi. Ondan sonra karımın arkadaşı şehir dışından gelerek bir haftalığına bizde kalmaya başladı. Bu süre boyunca, karım ve arkadaşı vakit geçirdiler, sohbet ettiler, yemek yediler ve geceleri eğlendiler. Ben işlerimi halletmeye çalışırken, onlar evde vakit geçirmenin tadını çıkardılar. Ne zaman ki arkadaşı gitmek için hazırlanmaya başladı, bu durumda işler değişti. Karım o gün sabah erken saatlerde işe gitmişti ve ben de arkadaşını öğlen havalimanına bırakacaktım.

Hazırlanması için beklerken, birden karımın arkadaşı jartiyer giymiş bir şekilde karşıma dikildi. Ben şaşkın bir şekilde ona baktım ve ne olduğunu sordum. O, uçağını ertesi güne ertelediğini ve benimle vakit geçirmek istediğini söyledi. Karımın arkadaşı gerçekten çok güzeldi ve birkaç kez aklımın köşesinde böyle bir şey düşünmüştüm ama hiçbir zaman bunu gerçekleştirme şansım olmamıştı. Şimdi ise bu fırsat bana sunulmuştu. Başta tereddüt ettim ama sonrasında dayanamadım, bunun aramızda sır olarak kalacağı konusunda anlaştık ve orospuyu kucağıma aldım.

Birkaç saatlik inanılmaz bir zaman geçirdik. Henüz karımın işten gelmesine uzun saatler vardı ve tekrar tekrar ilişkiye girdik. Ertesi gün ise kendisini havalimanına bıraktım ve yaşadığı şehire döndü. Bu süre boyunca ne olduğunu kimseye anlatmadım ama o günü hiç unutmayacağım. Karımın arkadaşı geri döndükten sonra, hayat normal seyrine geri döndü. Ancak o günden sonra benim de hayatımda bir şeyler değişmişti. O kararlı adımları ve cesareti sayesinde, artık hayatıma daha fazla heyecan katmak istiyordum.

Birkaç hafta sonra iş yerime yeni bir çalışan geldi ve onunla tanıştığımda, hayatımın geri kalanını nasıl şekillendireceğimi düşünmeye başladım. Belki de bir gün, karımın arkadaşı ile yaşadığım deneyimin aynısını birileriyle yaşayabilirim – kim bilir? Ama şimdilik, bu güzel anıları sadece bana saklayacağım.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.