Karım işe gittiği sırada evde yalnızdım. Tam kitap okuyup keyif yaparken, telefonum çaldı ve karımın en yakın arkadaşı aradı. Evindeki su ısıtıcısının bozulduğunu söyledi ve bizim evde duş almak istediğini belirtti. Hemen kabul ettim ve burası seninde evin dedim. Evimize gelmesini bekledim. Kısa süre sonra kapı çaldı ve karımın arkadaşı içeri girdi. Ona banyonun yerini gösterdim ve temiz havlu bıraktım. Rahat yıkanması için hemen oradan ayrıldım fakat bir dakika bile sürmeden beni çağırdı. Sıcak suyun ayarını ayarlayamamış. Hemen banyoya koşturdum ve bizim tesisatın son teknoloji olduğunu söyledim. Sıcak suyu ayarladığım sırada tam banyodan çıkacaktım, arkamı döndüğüm gibi karımın arkadaşının soyunduğunu gördüm.

Bunun yanlış olduğunu söylememe rağmen ne olacak beni yıllardır tanıyorsun dedi. Bu sırada istemsizce memelerini görmüştüm. Kendime hakim oldum ve banyodan çıktım. Misafirimizin duşu bittiğinde tekrar bana seslendi. Neye ihtiyacı var diye gittiğimde ise çırılçıplak karşımda duruyordu. Havluyu bulamadığını ve ıslak kaldığını söyledi. Oraya havlu bıraktığıma emindim fakat yoktu. Hemen yenisini aldım ve kendisine verdim, bu sırada onu kurulamamı istedi.

Niyetini anlamıştım fakat yanlış olduğunu söyledim. Ne olacak rica ediyorum dedi, bu karıyı sikmemek için daha fazla kendimi tutamadım. Kurulamaya başladığımda amını elledim. Hemen elini sikime attı ve sertleştiğimi gördü. Buraya gerçekten duş almak için mi geldiğimi sanıyorsun dedi. Zeki kadın her şeyi planlamış, kendisini siktirmek için bilerek gelmiş. Banyoda sakso sonrası onu yatak odasına götürdüm. Karımla her gece uyuduğumuz yatakta en yakın arkadaşını siktim.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.