İşten eve dönen adam içeriye girdiğinde seslenir ama karısından bir cevap alamaz. Ev bana kaldı diye sevinirken yatak odasına geldiğinde eşini orada görecektir. Yarı çıplak halde yatağın önündeki koltukta bacak bacak üstüne atıp oturmuştur. Adamın dikkatini eşinin saçları çeker ve ona boyatıp boyatmadığını sorar. Aldığı cevap ise “-Bir kadın erkeğine sürpriz yapamaz mı? Sabahtan beri eve gelmeni bekliyorum” bu cümle kurulurken kadın gömleğinin önünü açar.

Büyük memeleri gören adamı ise hiçbir şey tutamayacaktır. Günün yorgunluğunu koca göte koyarak atacaktır. İlerleyen dakikalarda keyifler yerindeyken içeriden bir ses duyar. Hemen kadının içinden dalgayıp çıkarıp mutfağa gidip bakar. Eşinin marketten döndüğünü görür ve gözlerine inanamaz. Karısı bu zamana kadar kocasından ikiz kız kardeşi olduğunu saklamıştır. Bugün ise tanışmaya gelecektir ve yemekler yapmıştır. Bunca yıl saklamasının sebebi ise ikizinin çok kaşar olması, küçükken bütün sevgililerini elinden almasıdır.

“-Eşi kardeşimin gelmesine daha 2 saat var biraz vakit geçirelim” der ve eşiyle yatak odasına gitmek ister. Adam buna izin veremez çünkü odada çıplak ikiz vardır, az önce ona kaydığını öğrenir. Durumu idare etmek için karısına mutfakta geçirir fakat azgın baldız kapı ağzından kendini gösterip odaya çağırır. Durumu idare etsin diye 3-5 dakika mutfakta sakso çektirir ve yatak odasına koşup ikiz baldıza kaymaya devam eder. Çok geçmeden ikiside yakalanacaktır…

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

4 Comments