Kocası ile beyaz toz ticareti yapan adamları dolandıran evli çiftimiz iş başında. Bu gün ayarladıkları bir tüccarı tokatlamaya gidiyorlar. Kapıda selamlaştıktan sonra adamın ofisine girerek önce parayı görmek istediklerini söylüyorlar. Paraları gördükten sonra sözde beyaz toz dolu çantayı açarak malları göstermek istiyorlar. Fakat çantanın içerisinde sadece takma penisten başka bir şey yoktur.

İş yapmak için bu çifti ofisine davet eden mafya babası olan eleman sinirleniyor ve emaneti çekerek “bana kazık mı atmaya çalışıyorsunuz lan!” diyerek namluyu kadına doğru tutuyor. Yanlış çantayı almışız kusura bakma kocam bu durumu düzeltecek hemen eve gidip gelecek diyerek adamı yatıştırmaya çalışıyorlar. Bir güvence olarak kadını esir alan eleman, bu orospunun kocasına acele etmesi gerektiğini söyleyerek oradan yolluyor.

Evli çiftin planı tıkır tıkır işliyor ve sonunda para babası ile yalnız kalmayı başarıyor. Ortamı yumuşattıktan sonra sikine sarılarak onu baştan çıkartmaya başlıyor. Kadının cazibesine dayanamayan oğlan yelkenleri indiriyor ve silahı bir köşeye bırakarak bu bayan ile ilgileniyor. Kadının ellerini bağlayarak kaçmasını zorlaştırıyor ve önlü arkalı çakmaya başlıyor.

Daha sonra yatağa uzandığında kadının ellerini açıyor ve bu şekilde ilişkiye girmeye devam ediyorlar. Asıl plan bu adamı seks ile etkisiz hale getirip paraları çalmak olsa da kendisine hakim olamayarak birliktelik yaşamaya devam ediyor. Pısırık kocası da ortada yokken bu güzel dakikalar bitsin istemiyor. Fantezi delisi olan adamın ellerini yatağa bağladıktan sonra kontrolü eline alıyor ve bir kaç dakika sonra kocası içeriye giriyor. Hem zevkini alıp hemde bu kerizi yatağa bağlamış olan esmer bebek, parayı alarak buradan uzaklaşıyor.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

3 Comments