Üniversite okumak için şehir dışına gitmek benim için büyük bir adım oldu, ancak ben buna hazır değilmişim. Yeni insanlarla tanışmak, yeni arkadaşlıklar kurmak ve hayatımı tamamen değiştirmek istiyordum. Ancak, hiç kimse sorunların ortaya çıkabileceğini söylememişti. Birkaç ay önce okuldaki bazı problemlerimin üstesinden gelmek benim için zordu, yaşadığım kavga sonucunda beni üniversiteden attılar. Okuldan atıldığıma göre artık eve dönebilirdim.

Kimseye söylemedim ve ilk otobüse atlayıp eve geri döndüm. Geldiğimde ise ailemin tatil için şehirden ayrıldığını öğrendim, çünkü bana kapıyı açan kızı tanımıyordum. Kim olduğunu sorduğumda ise kardeşime bakması için çalışan birisiymiş. Yani ailem tatile giderken bakıcı tutmuşlar. Kız benden sadece birkaç yaş büyüktü ama oldukça olgun görünüyordu.

İçeriye girdim ve bakıcı kız benimle konuşmaya başladı ve hoş sohbetler ettik. Tabi benim yarak bu güzelliği görene kadar uyku modundaydı. Ne zaman kardeşimin uyuduğu öğrendim, yalnız kaldığımızı anlayınca sarkıntılık etmeye başladım. Kızı kafalayıp biraz eğlenceye ikna ettim ve sevişmeye başladık. Hatunu evire çevire siktim ve kötü yanı ise bir daha onu göremeyecek olmamdı.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.