Kız kardeşimin çok beğendiğim bir arkadaşı vardı ve sürekli birlikte takılıyorlardı. Hiç bir zaman ayrı gezdiklerini görmedim diyebilirim. Neyse okuldan çıktıklarında bize geldiler ve mutfakta bir şeyler konuşurken kız kardeşimin arkadaşının göte kitlenip kalmışım. Ben fark etmesem de kardeşimin beni uyarmasıyla kendime geldim ve hemen bakışlarımı farklı bir yere çevirdim.

İçimden onu sikmek için neler vermezdim diyerek önüme döndüm ve yemeğimi yemeye devam ettim. Bu sırada aralarında birlikte duşa girmekten falan bahsettiklerini duyunca hemen olaya dahil oldum ve bu kadarı da pes dedim. Onlar ise işi makaraya vurarak elektrik ve su tasarrufu yapıyoruz deyip gülüp gittiler. Bende durur muyum bunların peşinden gittim ve ne yapacaklarını izlemek istedim.

Odaya girdikten sonra soyunmaya başladıklarında çoktan kapıdaydım ve bir süre onları izledikten sonra beni fark ettiler. Kız kardeşim ne kadar kovalasa da arkadaşı ortamı yumuşattı ve beni içeri davet etti. Bu sayede hem hayallerimi süsleyen o kızı hem de kız kardeşimle birlikte olma şansı elde ettim.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

5 Comments