Yıllardır aynı apartmanda oturuyorduk ve komşularımız ile aramız oldukça iyiydi. Kapıcının kızı olan esmer hatunla sürekli karşılaşırdık ve iyi günler iyi akşamlar gibi şeyler söyleyerek muhabbet kurmaya çalışırdım. Geçen akşam bakkala giderken yine bu kahpe ile karşılaştım. Altına siyah deri bir tayt girmişti ve içim erimişti. Hemen yanına giderek sohbet etmeye başladım.

Bir süredir neden buralarda olmadığını sorduğumda üniversiteyi kazanıp şehir dışına gittiğini öğrendim. Bir kaç haftalığına ailesini özlediği için ziyarete gelmiş. Bu fırsatı iyi değerlendirmeliydim ve numarasını almayı başarmıştım. Bizimkiler çalıştığı için ev gün boyu boştu ve bu hatuna mesaj atarak karnımın aç olduğunu söyledim.

Evde kimse olmadığı için dışardan bir şeyler sipariş vereceğimden bahsederken ben sana yemek yaparım dedi. İşte beklediğim cevap buydu ve hemen onu eve çağırdım. Yemek biraz bahane oldu ve o gelmeden doğal gazı kökleyerek içeriyi sıcacık yaptım. Bu sayede üzerindekilerden kurtulur diye düşünüyordum.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.