Bacısıyla kafayı bozmuş olan eleman, kızın uyuma saatini bekleyerek ondan faydalanmak ister. Gece geç saatte yapacaklarının hayaliyle sikini kaldırır ve artık kendi kontrolünü kaybederek kızın odasına sessizce girer. O sırada uyumakta olan ablasının üstünden yorganı sıyırır ve taytla yatan kızın altını sıyırarak amıyla götünü okşamaya başlar.

Amcıktan çıkan sıcaklık sayesinde iyice kendisini kaybeder ve onu sert bir şekilde ellemeye başlar. Bu sırada uyanan ve acınası halde olan kız, ailesi bu durumu öğrenmesin diye sesini çıkarmaz ve abisinin kendisini taciz etmesine izin verir. Bununla da yetinmeyen eleman, bacısına önce götten zorlayarak girer ve onu bir süre arkadan becerdikten sonra amcığına boşalır.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

1 Comment

  • nelson 10 ay ago

    Aynısını kuzenime yapmıştım. Taytla uyurken odasına girdim. Arkasına uzanıp bir süre bekledikten sonra ellemeye başladım. Nefesim kesiliyordu ama devam ettim. Amına bastırmaya başladım. Uyuyordu hâlâ. Sonra çıkarıp yalamaya başladım uyanır gibi oldu ama çaktırmadı. Bakireyim ama götten siksene dedi çıldırdım. 2 saat götünü siktim ve içine boşaldım. İgrendigi için sakso istemedi ama bidahaki sefer ilk ağzına vereceğim