Ev işleri yaparken yıkanan çamaşırları makineden alan kadın, çamaşır makinesinde kendi külotunu bulunca oğlundan şüphelenir. Çünkü makineye atılan çamaşırlar sadece oğlununki olduğu için bu durumu anlaması çok kolaydır. Diğer kadın ise, yine oğlunun yatağını toparlarken yatağın altında kondom bulur.

Bu iki arkadaş olan kadınlar, birbirlerini telefon ile arayarak bu durum hakkında ne yapacaklarını konuşmak isterler. Kadınlardan biri, eve gizli kamera koyarak çocuklarımızı izleyelim diye bir fikir ortaya atar. Diğerine bu fikir çok mantıklı geldiği için hemen harekete geçerek evi kameralarla doldururlar ve beklemeye başlarlar.

Bir kaç gün sonra, oğlanlar okuldan denk getirdikleri esmer hatunu eve getirdiklerini görürler ve onları tam iş üstündeyken yakalarlar. Ardından hemen üstünü başınızı düzeltin sizinle konuşacağız diyerek oradan ayrılırlar. Elemanlar donları toplayıp annelerinin yanına gelip otururlar. Düşünceli anneler bu ergenlik çağında olan oğlanlara bu azgınlıkları ile nasıl baş etmeleri gerektiğini öğretmek için elbiselerini çıkarır ve ensest ilişki yaşarlar.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

2 Comments